• برخورداري از ساختمان اختصاصي و مجهز آموزشي
  • برخورداری از سامانه خدمات الکترونیکی و پیام کوتاه منحصربفرد در استان يزد
  • برخورداری از کادر علمی مجرب و متخصص
  • آموزش به تمامی گروه های سنی(از 4 سال)
  • آموزش کودکان با استفاده از روش منحصر بفرد فونیکس  بطوریکه بعد از پایان این دوره قادر به خواندن و نوشتن هر متنی به زبان انگلیسی خواهند بود.
  • آموزش مکالمه کودکان در محیطی شاد و جذاب با استفاده از سری کتاب های بک پک
  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با استفاده از کتاب های جذاب و بروز تاپ ناچ
  • برگزاری دوره پیشرفته زبان انگلیسی برای اولین بار در شهرستان مهریز
  • برگزاری دوره تافل 

ادامه مطلب: مهرنگار در يك نگاه

دوره های مکالمه نوجوانان

1- مقدماتی تا متوسطه

کتاب های دوره: Connect

سال چاپ: 2009

نویسنده:Jack c. Richards

انتشارات:Cambridge

تعداد کتاب:4

  

در بسیاری از آموزشگاه های زبان در کشور،از کتاب های سطح بزرگسالان برای گروه سنی نوجوانان نیز استفاده می شود که این باعث دلزدگی زبان آموزان در ترم های ابتدایی می گردد به نحوی که بسیاری از آن ها بدون کسب نتیجه دلخواه  یادگیری زبان را رها می سازند.با توجه به این امر،آموزشگاه زبان مهرنگار سعی نموده است با انتخاب دوره آموزشی کانکت،به زبان آموزان کمک نماید تا حداکثر استفاده را از وقت و کلاس خود داشته باشند. 

دوره کانکت یکی از بهترین دوره های آموزشی زبان در دنیا می باشد که توسط نویسنده مطرح کتاب های زبان Jack C. Richards نوشته شده است.این دوره زبان حاوی مطالب آموزشی با توجه به گروه سنی نوجوان می باشد بطوریکه یادگیری زبان را برای آنان واقعی تر و موثر تر می گرداند.هر یک از این کتاب های این دوره در دو ترم متوالی و در طی 21 جلسه تدریس می شود.زبان آموزان در کنار مهارت صحبت کردن با مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن نیز آشنا می شوند.لازم به تذکر است که زبان آموزان بعد از تکمیل موفقیت آمیز دوره کانکت گواهی مربوط به پایان این دوره را دریافت می نمایند و در ادامه وارد سطح سوم کتاب های Four Corners خواهند شد. 

  

 

 

جهت ثبت نام در مهرنگار،علاقه مندان مي بايست در ابتدا جهت تكميل فرم تعيين سطح به سامانه الكترونيكي آموزشگاه مراجعه و فرم مربوط به تعيين سطح را تكميل نمايند.همچنین جهت دریافت فرم تعیین سطح علاقه مندان می توانند نام خود را به شماره پيامك 1000003223 ارسال نمايند تا از طریق سامانه پیام کوتاه آموزشگاه از روز و ساعت امتحان تعیین سطح مطلع گردند.سپس،داوطلبان می بایست در تاریخ مشخص شده در سامانه الکترونیکی آموزشگاه و یا در تاریخ دریافت شده از طریق سامانه پیام کوتاه،جهت شرکت در امتحان تعیین سطح در آموزشگاه حضور یابند.امتحان تعیین سطح شامل امتحان کتبی چند گزینه ای است که اطلاعات کلی زبانی فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد و امتحان مصاحبه که مهارت شنوایی و صحبت فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد.پس از امتحان،سطح قبولي فرد بهمراه برنامه كلاسي چاپ شده و در اختيار وي قرار ميگيرد.در مرحله آخر،داوطلب می بایست جهت ثبت نام نهایی که شامل  پرداخت شهریه و ارائه مدارک لازم است،اقدام نماید.لازم به ذكر است که ترم بهار ٩٤ از  ١٥ فروردين  شروع خواهد شد.ثبت نام ترم بهار از ١٥ فروردين شروع مي شود.

دوره های مکالمه خردسالان

1- مقدماتی 1

کتاب های دوره:Pockets

سال چاپ:2009

نویسنده:Mario Herrera & Barbara Hojel 

انتشارات:Longman

تعداد کتاب: 3

بهترین سن برای شروع یادگیری زبان دوم یک خردسال از 4 سال می باشد.در این راستا،آموزشگاه زبان مهرنگار با استفاده از کتاب های پاکتس(Pockets) که یکی از کاملترین مجموعه آموزشی موجود می باشد بهمراه شعر،نقاشی و کاردستی زبان را به زبان آموزان این گروه سنی می آموزد.همچنین این آموزشگاه با تهیه مجموعه مطالب تحت عنوان "دفترچه در منزل" که در برگیردنده مطالبی که در هر جلسه تدریس می گردد به خانواده کمک نموده است تا کودکشان را در یادگیری هر چه بهتر مطالب در منزل همراهی نمایند.هر کدام از کتاب های این دوره در دو ترم متوالی تدریس می شوند.پس از گذراندن کتاب سوم این مجموعه و همزمان با ورود به هفت سالگی،زبان آموزان وارد سطح کودکان می شوند.

 

دوره آموزشی کودکان:

اين دوره مختص به گروه سني ٧ سال به بالا سال مي باشد . در اين دوره مجموعــــــــه كتابهاي جولي فونيكس تدريس مي گردد. فونيكس يك سيستم آموزش زبان انگــليسي ويژه كودكان است كه توسط تعدادي از مربيان زبان انگليسي در كشور انگلسـتان گرد آوري شده است . در اين سيستم آموزشي كودكان با آموختن آواهاي حروف زبان انگليسي و در كنار هم گذاشتن صداها موفق به خواندن و نوشتن مي شوند . در اين روش براي هر يك از حروف اكشــن خاصي در نظر گرفته شده است كه كودك اين اكشن را با حركات دست و صورت و يا بـدن خود نشان مي دهد اين بدان معناست كه كودك هــــــــــر كدام از صداها را با اكشن ان صدا مي آموزد و براي هر ترم تعدادي وسايل كمك آموزشي نظير فلش كارت ، كتاب و نوار معتبر و سرود در نظر گرفته شده است. روند يادگيري خواندن و نوشتن زبان آموزان خردسال به شكل زير مي باشد:

صداها------------->كلمات ---------------->جملات-------------->متن

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
33
45
390
50102
1070
1938
51143

Your IP: 23.23.47.38

سخنان بزرگان

امام مهدی (سلام الله علیه) : أكثِرُوا الدُّعاءَ بِتَعجيلِ الفَرَجِ فَإِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم. براى تعجيل در فرج بسيار دعا كنيد، كه مايه گشايش در كار شما است. كمال الدّين - ص 485
Joomla Templates by Joomla51.com