***جذب مدرس زبان***

 
آموزشگاه زبان مهرنگار جهت تکمیل کادر هیات علمی خود در بخش زبان انگلیسی از افراد مسلط به این زبان و علاقه مند به تدریس دعوت به همکاری می نماید...
  • جهت ثبت نام در مهرنگار،علاقه مندان مي بايست در ابتدا جهت تكميل فرم تعيين سطح به سامانه الكترونيكي آموزشگاه مراجعه و فرم مربوط به تعيين سطح را تكميل نمايند.همچنین جهت دریافت فرم تعیین سطح علاقه مندان می توانند نام خود را به شماره پيامك 1000003223 ارسال نمايند تا از طریق سامانه پیام کوتاه آموزشگاه از روز و ساعت امتحان تعیین سطح مطلع گردند.سپس،داوطلبان می بایست در تاریخ مشخص شده در سامانه الکترونیکی آموزشگاه و یا در تاریخ دریافت شده از طریق سامانه پیام کوتاه،جهت شرکت در امتحان تعیین سطح در آموزشگاه حضور یابند.امتحان تعیین سطح شامل امتحان کتبی چند گزینه ای است که اطلاعات کلی زبانی فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد و امتحان مصاحبه که مهارت شنوایی و صحبت فرد را مورد ارزیابی قرار می دهد.پس از امتحان،سطح قبولي فرد بهمراه برنامه كلاسي چاپ شده و در اختيار وي قرار ميگيرد.در مرحله آخر،داوطلب می بایست جهت ثبت نام نهایی که شامل  پرداخت شهریه و ارائه مدارک لازم است،اقدام نماید.لازم به ذكر است که ترم زمستان ٩٤ از ٢٨ آذر شروع خواهد شد.ضمنا با توجه به شروع فصل امتحانات كلاس هاي آموزشگاه از ١٢ دي الي ٢٦ دي تعطيل مي باشد.ثبت نام ترم زمستان تا ٢٦ ديماه ادامه دارد.
  • برخورداري از ساختمان اختصاصي و مجهز آموزشي
  • برخورداری از سامانه خدمات الکترونیکی و پیام کوتاه منحصربفرد در استان يزد
  • برخورداری از کادر علمی مجرب و متخصص
  • آموزش به تمامی گروه های سنی(از 4 سال)
  • آموزش کودکان با استفاده از روش منحصر بفرد فونیکس  بطوریکه بعد از پایان این دوره قادر به خواندن و نوشتن هر متنی به زبان انگلیسی خواهند بود.
  • آموزش مکالمه کودکان در محیطی شاد و جذاب با استفاده از سری کتاب های بک پک
  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی ویژه بزرگسالان با استفاده از کتاب های جذاب و بروز تاپ ناچ
  • برگزاری دوره پیشرفته زبان انگلیسی برای اولین بار در شهرستان مهریز
  • برگزاری دوره تافل 

ادامه مطلب: مهرنگار در يك نگاه

دوره های مکالمه نوجوانان

1- مقدماتی تا متوسطه

کتاب های دوره: Connect

سال چاپ: 2009

نویسنده:Jack c. Richards

انتشارات:Cambridge

تعداد کتاب:4

  

در بسیاری از آموزشگاه های زبان در کشور،از کتاب های سطح بزرگسالان برای گروه سنی نوجوانان نیز استفاده می شود که این باعث دلزدگی زبان آموزان در ترم های ابتدایی می گردد به نحوی که بسیاری از آن ها بدون کسب نتیجه دلخواه  یادگیری زبان را رها می سازند.با توجه به این امر،آموزشگاه زبان مهرنگار سعی نموده است با انتخاب دوره آموزشی کانکت،به زبان آموزان کمک نماید تا حداکثر استفاده را از وقت و کلاس خود داشته باشند. 

دوره کانکت یکی از بهترین دوره های آموزشی زبان در دنیا می باشد که توسط نویسنده مطرح کتاب های زبان Jack C. Richards نوشته شده است.این دوره زبان حاوی مطالب آموزشی با توجه به گروه سنی نوجوان می باشد بطوریکه یادگیری زبان را برای آنان واقعی تر و موثر تر می گرداند.هر یک از این کتاب های این دوره در دو ترم متوالی و در طی 21 جلسه تدریس می شود.زبان آموزان در کنار مهارت صحبت کردن با مهارتهای شنوایی، نوشتاری و خواندن نیز آشنا می شوند.لازم به تذکر است که زبان آموزان بعد از تکمیل موفقیت آمیز دوره کانکت گواهی مربوط به پایان این دوره را دریافت می نمایند و در ادامه وارد سطح سوم کتاب های Four Corners خواهند شد. 

  

 

 

آمار بازدید سایت

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
157
136
293
78279
876
3560
79385

Your IP: 54.147.10.12

سخنان بزرگان

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182
Joomla Templates by Joomla51.com